Кошик
250 відгуків
Интернет - магазин NanoHomeElectro
+30688486000
+380 (68) 848-60-00
+380 (66) 147-44-67

Багатотарифний Лічильник трифазний НІК,СТК,Gama,

У даній групі товарів представлені лічильники призначені для вимірювання електричної активної, активної і реактивної енергії в трифазних трипровідних і чотирипровідних колах змінного струму. ТАРИФНІ моделі.

* для уточнення інформації про можливих виконань лічильника та їх цінової політики задавайте питання на сайті або телефонуйте за вказаними номерами

1 2

Найбільш популярні лічильники електроенергії виробництва української компанії НІК, так як вони відрізняються високим європейським рівнем якості, і при цьому мають ціну, яка значно нижча, ніж у аналогів імпортного виробництва. Ця торговельна марка являє однофазні однотарифні лічильники, трифазні однотарифні лічильники, однофазні багатотарифні лічильники трифазні багатотарифні лічильники, а також особливі багатофункціональні лічильники. Всі види представлені декількома моделями, що розширює діапазон вибору для споживачів.

Кожна модель має захисний кожух і спеціальні пристрої, що блокують несанкціоноване підключення і спроби розкрадання електроенергії. Крім цього, всі моделі мають високий клас захисту від електромагнітних випромінювань будь-якого типу. Також лічильники оснащені пристосування, що дозволяють виводити дані вимірювань на зовнішні носії, але при цьому захищають споживача.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner